Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - The Body Shop - kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 09:17   #136
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: The Body Shop - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak pachnie ta Satsuna?????
Ja czaje sie na kulki brazujaco-rozswietlajace,widzilam w sklepie i wygladaly uroczo..ale nie kupilam,bo panie tam pracujace podchodzily do mnie co pol minuty i pytaly czy w czyms mi pomoc...czulam sie normlanie osaczonaZamowie przez neta...a co tam
MaselkaSuper konsystencja,macalam Mango...sliczny zapach i tez dopisuje do swiatecznej listy prezentowej
Ktos pisal o jakims kremiku z witaminka C...kto zna te cudo?
Tutaj link:
http://www.thebodyshop-usa.com/bodys...tId=prod170343


Dziewczyny...wlasnie czytalam opinie na KWC i juz sama nie wiem.Jak to jest z tymi maselkami-czy one faktycznie tylko ladnie pachna,czy maja rowniez jakies wlasciwosci nawilzajace????Kilkakrotn ie w opiniach na KWC przewijalo sie okreslenie w stosunku do maselek "przesuszacze" ..cos w tym stylu...Ja co prawda raz w sklepie posmarowalam sobie raczki Mango i powiem szczerze,ze wrazenie bardzo pozytywne,ale wiadomo-co smarowac raczki,a cale cialo...jest roznica.Ktos moze mi wyjasnic o co biega z tymi maselkami?
Satsuma? To słodka mandarynka I tak też pachnie w TBS, dość intensywnie.

A co do masełek to pewnie zależy od tego jaką masz skórę. Ja mam normalną i owocowe masełka są jak znalazł, ładnie pielęgnują, natłuszczają. Moja koleżanka np. ma bardzo suchą skórę i twierdzi, że NIC nie ratuje jej nóg tak jak masło TBS oliwkowe.
Pewnie jak ze wszystkimi kosmetykami, jedni są zadowoleni, inni za tą cenę oczekują cudów.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując