Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-08, 14:15   #29
MAjaMI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5
Smile NOWA!!!min. pytanko o kurs:)

Cześć dziewczyny jestem tutaj nowa osóbka, na wstepie chcialabym Wam opowiedziec jak zaczela sie moja przygoda z pazurkami.
Otoz kiedys skorzystalam z ogloszenia Pani która zajmowala sie profesjonalnym przedluzaniem paznokci met.akrylowa, po wizytach u niej zawsze bylam bardzo zadowolona. Z czasem coraz bardziej zaczelam sie tym interesowac, metodami przedluzania, zdobieniami itp. (pewnie wiekszosc z Was przechodzila ten etap ) Do tego stopnia mnie wciagnelo iz zapragnelam sama nauczyc sie robic takie cudenka z pazurkow, za pomoca interneru szukalam roznych informacji, ciekawostek zwiazanych z tematem.Na moje nieszczescie (jak sie potem okazalo) poznalam pewna stylistke, ktora zaoferowala ze w zamian za 200 zl nauczy mnie jak wykonywac metode żelowa.Ja naiwna po uslyszeniu iz kurs kosztuje ponad 800 zł, a pozatym nie wszystkich przyjmuja i najlepiej to isc do szkoly kosmetycznej a nie na szkolenie, dalam sie zbałamucić i uległam.Przyznaje sie do własnej naiwnosci.........teraz tego żaluje bo niczego mnie owa Pani nie nauczyła, podala zaledwie zdawkowe informacje, wcale nie zaoszczedziłam kasy i jestem przekonana ze NIC NIE ZASTAPI KURSU!!!!przestrzegam inne dziewczyny mające takie "super"pomysły jak moj, na sczescie to juz za mna.Teraz nauczona na błedzie i z troszke wiekszym zasobem wiadomosci chcialabym sie zapisac na kurs.I tu licze na Wasza pomocna dłon, obserwując forum stwierdzam iz wiele z Was napewno jest profesjonalistakmi po odpowiednich szkoleiach badz kursach.Na rynku jest dużo firm oferujących takie kursy, licze że mi doradzicie z ofert jakiej firmy skorzystac!!!Ja jestem zagubiona i niezdecydowana.
Dodam ze jestem ze śląska a konkrteniej z BytomiaLicze rowniez ze uda mi sie z Wami zaprzyjaznic, jak widze duzo tu symatycznych, poinformowanych dziewczynz ktorymi chetnie pogadam o wspolnej pasji
Bardzo mnie cieszy ze istnieja takie stronki jak ta, dzieki ktorej podziele sie zainetesowaniami, zwroce sie o pomoc i wymienie wiadomosciami.
Na koniec chciałabym tylko dopisac ze zauwazylam jak duza liczba dziewczyn traktuje forum jako zastepczy, przyspieszony i darmowy kurs -----jestescie w bledzie, niczego sie nie nauczycie, nie zaoszczedzicie kaski, pisze to nie dlatego zeby komus zrobic na zlosc, po prostu wiem z wlasnego doswidaczenia!
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi, buziaczki
MAjaMI jest offline Zgłoś do moderatora