Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyprzedaż
Wątek: Wyprzedaż
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-05, 14:38   #22
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Przekupka: 42 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wyprzedaż

-kuleczki rozświetlające avonu

Moja lista:

Pielęgnacja:
- mini produkty do ciała TheHealingGarden RelaxTherapy lawendowe balsam i żel do mycia, tubki 54 ml, nie używane (nie ma daty ważności, dostałam w listopadzie)
- BanDi seria “na 6” Krem matujący dla cery tłustej i trądzikowej, z 30 ml zostało 50%; ważny do 04.2008
- pianka do włosów cienkich Nivea HairCare – zostało ok. 30%
- nabłyszczacz do włosów w sprayu Joanna Effect.Net 100ml– zużycie na oko to 10% może
- olejek na gorąco do włosów Oriflame kokosowy, 15 ml (do 06.2009)
- Bielenda SPA morska kuracja, luksusowa oliwka hydrofilna do demakijażu zużyte 5%
- Sephora, eye makeup remover (nowa wersja), zużycie 20%
Makijaż:
- lakier do paznokci Wink Avonu (jasny róż odrobinę perłowy 2-3 razy, świeży)
- 2/3 błyszczyku Manhattan CalypsoShine bezbarwnego z drobinkami (pachnie wazelinką)
- błyszczyk migoczący Avonu Glistening Peach, zużycie 15%
- brokatowy eyeliner w płynie Essence, zostało 45% kolor błękitny ale brokat jest srebrny
- cień do powiek w płynie CarloDiRoma jasnobeżowy 9 ml nr 02, zuzycie 5 do 10%
- 2 cienie Maybelline ExpertWearMono: pudrowy róż 15 AntiqueRose zużyte nie więcej niż 30% i pudrowy liliowy 14 HeatherMist tu zużycie nie przekracza 15%
- Avon CT cień w kulce zielony-nowy (nie wiem czemu nie ma napisów na buteleczce)
- cień w sztyfcie HOT INDIA Manhattan (zużycie max 10%) w kolorze perłowego srebrzystego beżu (nie jest bardzo jasny)
Próbki:
- szminki Avon Ultra Moisture Rich- maźnięte po dwa razy w kolorach: Capuccino (1), PaleRose(5), BerryMauve(6), Rose(7) StrawberryDelish(8), KnockoutPink(9), PlumFrost(10)
- Crystal Aura
- filtry Biodermy 5ml: Photoderm Max Fluide spf100 (do 12.2007) I Photoderm Max Crème spf50 (do 11.2008)
Odsypki:
sypkie cienie Vollare: 19, 22, 38, 39 (ostry róz, turkus, mocny lila-róż, złoto)
różne brokaty
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując