Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - karmelkowe włosy:))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-15, 20:18   #700
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez MagdaZTychów Pokaż wiadomość
dziewczyny kochane a co ze mną? w kwietniu idę na weselę brata mojego TŻ i muszę wyglądać pięknie bo cała jego rodzina będzie patrzeć też marzą mi się takie troszke karmelkowe włosy, chciałabym zmienić ich kolor bo są takie mysie :/ tylko nie mam pojecia czy będą mi pasowaly, mam jasną karnację, jestem blada, mam niebieskie oczy, czasem jakies zaczerwienienia się pojawiają. Hmm doradźcie coś proszę jeśli nie karmel to co? ja nie mam zielonego pojęcia, aaa!
Jestes taka sliczna, ze nie musisz robic nic

Cytat:
Napisane przez Igusia92 Pokaż wiadomość
Ostatnio robiłam karmel (joanny karmelowy blond) niestety przy moich rudawych włoskach wyszedł za mało karmelowy . U mojej mamy blondynki wyszedł różowy blond... Pytanie: co zrobić żeby karmel był karmelem ? Wina zlej farby czy wyjsciowego koloru włosów?
Wiesz, ja nakladalam nugat na sprana Havane, tzn. to
large_908192.jpg
teoretycznie wg. pudelka Castingu moj kolor wlosow (ciemny blond, jasny braz) pasowal do nugatu, ale... to nie bylo to. To co uzyskalam w niczym nie przypominalo nugatu. Za to nałożony ostatnio po nieudanym farbowaniu Mrozny Kasztan wyszedl swietnie, taki jak na pudelku. Tak wiec, podsumowujac, wszystko zalezy od koloru wyjsciowego. Do nugatu bylam za ciemna, do kasztanu (czy kasztana?) - ok
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując