Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - karmelkowe włosy:))
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 15:19   #710
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Wiesz lea, ja mam niedaleko domu takie niby centrum handlowe ze Schleckerem, Realem i Toom'em (cos jak Real). To, ze ceny maja rozne to szczegol, ale najciekawsze jest to, ze we wszystkich trzech jest Casting, i we wszytskich trzech rozne odcienie, seria Glossy Chocolate jest tylko w Schleckerze, Nugat jest tylko w Realu, a w Toom'ie maja tylko jeden blond, jeden rudy i jeden czarny
Nawet miejscowy Rossmann nie ma wszystkich odcieni. Jeszcze w zadnej drogerii nie spotkalam pelnego wyboru Castinga
U mnie w Rossmannie zawsze byly wszystkie odcienie, dopiero teraz taka lipa. ALe to czesto sie zdaza jak sa jakies promocje, ostatnio podklady Maybelline'a byly tylko w 2 najjasniejszych odcieniach w Rossmannach w calej Warszawie.

A na te Glossy Chocolate tez czekam- ciekawe kiedy wejda do sklepow.

Ostatnio zdziwilo mnie to bardzo, ze np Alma ktora miala takie fajne testery z wlosami Castinga wyprzedaje caly asortyment tych szamponow- lezal tylko kilka na takim wozku z boku i juz nie ma ich na polkach (szkoda, tylko ze nadal kosztowaly 19 zl :/). Moze sa jakies problemy z zaopatrzeniem w ten produkt.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując