Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice PART II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2001-11-15, 12:44   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hej [img]icons/icon27.gif[/img]
Pewnie ma sie krecone wloski? Tak to juz jest, ze zawsze chcemy tego czego nie mamy. Ale obawiam sie , ze te prostownice nie rozwiaza Twojego problemu. Tak naprawde to one niczym szczegolnym sie nie roznia. Obawiam sie , ze chyba bedziesz musiala wybrac sie do jakiegos dobrego zakladu fryzjerskiego. Moze oni cos na to poradza.
Jak juz masz prostownice to wyprobuj jedna fryzurke. Zaznaczam, ze niestety jest bardzo pracochlonna, i czesto wymaga pomocy np. ze strony kolezanki.
Nie wiem czy znasz taka fryzurke - proste dlugie lub poldlugie wlosy wyprostowane w takie proste "szabelki" ( taka fryzure miala np. Kaya na jednym z video clipow ). Efekt jest naprawde super. Osiagniesz taki efekt spryskuja kazde pasmo jakims bardzo mocnym lakierem. Ja uzywam lakieru w plynie firmy Joico - I.C.E. Finishing Spray. Potem dokladnie rozczesz pasemko bardzo drobnym grzebieniem, albo szczotka z dzika, i od czubka glowy powoli przesuwaj rozgrzana prostownice.
Moze Ci sie przyda taka fryzura na jakas szczegolna okazje. Aha i jeszcze jedna uwaga. Mi bylo zawsze latwiej wykonac taka fryzure biorac pasma najpierw od dolu. Spinalam wlosy na gorze i bralam pasmo po pasmie.
Ale sie rozpisalam? [img]icons/icon28.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora