Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-04, 14:23   #4282
KaKa2061
Raczkowanie
 
Avatar KaKa2061
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 173
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kkklaudusiaaa Pokaż wiadomość
Przeczytałam część waszych ppostów i znalazłam w nich barzo dużo problemów... ale uwierzcie mi, że nikt nie przezył tego samego co ja ;/
język przebijałam u kosmetyczki ( bez znieczulenia) było to dosyć nie przyjemne ale nie jakiś nie wiadomo jak straszny ból miałam uczucie jakby kosmetyczka scickała mi z całej siły język aż pęknie, czulam taki nacisk i w pewnym momencie igła przeszła. Przebicie to jest nic w porównaniu do gojenia. Język goił mi się 6-7 tygodni, jeszcze w 6 tygodniu nie mogłam normalnie jeść ;] język był spuchnięty jak balon, lała się z niego ropa ( ropa tylko przez 2 tygodnie), a potem koło górnej kulki zrobiło mi się takie białe coś ;/ przez pierwszy tydzień codziennie płakałam z bólu i miałam ochote wyciągnąc go jak najszybciej ale jakoś dałam radę ;D codziennie płukałam i smarowałam wszystkim tj. : szałwia-herbata, rumianek-herbata, szałwia w płynie, azulan, dentosept i jeszcze smarowałam sacholem.... dzięki tej mieszance w końcu język się zagoił... ale wydaje mi się że aż 6 tygodni gojenia się jeżyka to naprawdę dużo ;/ ale opłacało się tyle pomęczyć ;D bo kolczyka mam już pół roku i jestem z niego bardzo zadowolona... jest poprostu świetny... a i nie noście metalowych kulek ;D wiem.. one są bardzo fajne ale niszczą zęby... jak byłam ostatnio u dentysty to powiedział, że jak chce mieć zęby to muszę zdjąć kolczyka albo nosić plastikowe kulki ;D Oczywieście wybrałam to drugie ;D Pozdrawiam wszystkich przebijających jęzorki ;D ;****

Jesli robilas go u kosmetyczki to sie nie dziwie.... :-/ .... i gratuluje rozumu.... :-/ .... tyle juz tu bylo pisane, ze kosmetyczka nie jest od body piercingu!!!
__________________
21.11.2012r.

12.11.2016r.
KaKa2061 jest offline Zgłoś do moderatora