Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pan Busista :]
Wątek: Pan Busista :]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-03, 12:18   #11
marcysia2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 122
Dot.: Pan Busista :]

hehee opowiem Wam o dzisiejszym śnie

ale na wstępie zaznaczę kilka szczegółów, otóż na mojej lini jest pewien przystojny kierowca. Kochałam się w nim przez całe liceum, potem on przestał jeździć, ale teraz znów powrócił ( tak nawiasem mówiąc, troszkę mu się przytyło i przez to nie jest taki piękny). Kiedyś był bardzo nieśmiały, a teraz nie wiem co się z nim zrobiło, zagaduje często, zawsze dzień dobry, dowidzenia, miłego dnia... A najlepsze jest to że zawsze cały bus to prawie same dziewczyny, strasznie za nim szaleją, raz byłam świadkiem jak takie dwie małolaty się o niego wręcz kłóciły, mimo że żadna nie zna go osobiscie
Dodam jeszcze, że wciąż mi się podoba i odkąd moja siostra zaczeła jeździć busami to jej też

Przechodząc do sedna, śniło mi się że jechałyśmy razem z siostrą tym busem. Tzn. bardziej stałyśmy bo nie było wolnych miejsc. Ona bawiła się moim telefonem i cos popsuła. On zaoferował, że pomoże jej naprawić. Wziął naprawił i jej go oddał. Potem miałam go ja, on niewadomo czemu poprosil żebym mu go pokazała jeszcze na chiwlę, wieć spełniłam jego prośbe. Zerkałam tylko co robi i czy przypadkiem nie czyta smsów. On natomiast wpisał tam swój numer telefonu
Potem odwrócił się do mnie, dał telefon i podał rękę, patrząc głębo w oczy przedstawił mi się
Ahhh jakież to było miłe!
marcysia2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując