Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Loki jak marzenie"
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-05-16, 15:25   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: "Loki jak marzenie"

Alez jakie problemy? Jaki dyskomfort? Z doswiadczenia wiem ze krotkie fryzury nosza najczesciej kobiety, ktorych natura nie obdarowala gestymi i mocnymi wlosami. Jako posiadaczka dlugich, bujnych i falujacych wlosow czesto slysze jak bardzo niektore kobiety chcialyby miec wlosy jak moje;-) Z doswiadczenia tez wiem ze panow-fanow krotkich kobiecych fryzur jest znacznie mniej;-) Nie twierdze jednak ze kobieta noszaca krotkie wlosy jest w jakims stopniu gorsza czy brzydsza! [img]icons/icon7.gif[/img] Najwazniejsze jest przeciez to w jakiej fryzurze dobrze sie czujemy i w jakiej dobrze wygladamyNieprawdaz? pozdrawiam krotkowlose i dlugowlose [img]icons/icon7.gif[/img]
A jesli chodzi o dyskomfort...Taki juz nasz los ze musimy i powinnysmy troche czasu poswiecic na zabiegi upiekszajace A skoro wspomniales o wygodzie i krotkich wlosach...Jesli lubisz kobiety na szpilkach czy wysokich obcasach-myslisz ze to jest wygodne?;-) Kobiety o nienagannej figurze( niewiele z nas nie musi o nia dbac)- czy wielogodzinne cwiczenia, masaze i wyrzeczenia dotyczace jedzenia- ponownie dyskomfort;-) itd itp.Wierz mi ze kobieta stawiajaca tylko i wylacznie na wygode i komfort z pewnoscia by Ci sie nie spodobala;-) Proponuje zaglebic sie w lekture forum dyskusyjnego;-)) pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując