Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pasemka lub balejaż - poradzicie??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-01, 21:36   #1
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307

Pasemka lub balejaż - poradzicie??


Heya dziewczyny!
Na swojej głowie miałam już chyba wszystkie kolor - szatyn, blond, czarny, rudy i brązowy.. Obecnie mam brąz ale ciepły a jestem latem ;/ Robiłam się na Lindsay Lohan z 'Garbi-super bryka' wymieszałam Paloną kawe i Dojrzałą wiśnię z Joanny i wyszedł prawie identyczny jak ma Lindsay Cieszyłam się ale.. ja jestem strasznie zmienna.. Tak jak ponad pół roku temu znudził mi się blond i przerzuciłam się na brązy tak teraz kusi mnie.. powrót! Ale nie chce całych włosów blond tylko właśnie pasemka bądź balejaż..
Stąd moje pytanie - czy pasowałby mi takowy..? A może inne kolory - jeśli tak to jakie? Nom i ile taki balejaż kosztuje? Bo wiem, że za pasemka płaciłabym ok.30 zł u mojej fryzjerki..

Tu są moje fotki => www.lobuzzmisiakaa.fotka.pl [obecnie włoski są dłuższe, fotki są sprzed ok.2 miesięcy]

A tutaj umieszczam pasma włosów w balejażu i jedno swoje jak miałam blond włoski..

Wiele osób mi doradzało brąz jako że takie miałam naturalne i że w blondzie wyglądam za staro.. A co wy myślicie?

Z góry dziękuje za rady! Licze na Was! Pozdrawiam kochane

ps. odrostami się nie musze martwić bo moje odrosty w pełni białe 'niteczki' odziedziczyłam po mamie.. farbuje już od 12 roku życia.. więc problemu z odrostami raczej nie będę miała :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 37.JPG (23,4 KB, 263 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 987_164176583_ashley_olsen_H141221_L.JPG (28,0 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BROWN_MULTI_COLORED_HAIR.JPG (48,8 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GOLDEN_WHEAT_BLONDE.JPG (48,4 KB, 238 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LOWLIGHTED_BLONDE_HAIR.JPG (39,1 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mar.JPG (50,1 KB, 225 załadowań)
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując