Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-02, 16:39   #12
LadyMagnolia
Rozeznanie
 
Avatar LadyMagnolia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3 Planeta od Słońca
Wiadomości: 781
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[1=3a032fcd5bcbee239629acd e3cc1a01c42f8ddce_6076227 24de4b;9941202]z tych wszystkich przepisów i dziwacznych kalkulacji dla mnie wynika tylko jedno: jak chcesz mieć dobrze dobrany stanik, to idź do sklepu, weź do przymierzalni kilka - i sprawdź, który będzie ci najlepiej pasował.

podglądałam trochę poprzednią część wątku - i to dla mnie zadziwiający fenomen: kalkulacje, które przypominają mi obliczanie całki nieoznaczonej tylko po to, żeby móc sobie kupić stanik na Allegro, albo w e-sklepie z bielizną. a dużo prościej po prostu iść do normalnego sklepu i przymierzyć;- )[/quote]

Nie każdy sklep ma taką rozmiarowkę. Czasami mierzysz to co mają, co wcale nie znaczy, że to jest odpowiedni dla ciebie rozmiar.

Ja za to dzisiaj przymierzyłam 70F w sklepie, które polecało bodajże lobby biuściastych, i prawie się popłakałam, nawet niższe balkonetki były na mnie dobre. Ładne kolorki, koronka i gładkie też. Powiedziałam pani w sklepie, że na pewno do nich wrócę- i po jej uśmiechu widziałam, że jest tego pewna Teraz tylko muszę sobie uzbierać troszkę pieniążków, bo niestety za tanio to tam nie było
__________________

The problem is not the problem. The problem is your attitude about the problem. - Captain Jack Sparrow

I' ve never recived
my acceptance
letter to Hogwarts

So I'm leaiving
Shire

TO BECOME
A JEDI


Edytowane przez LadyMagnolia
Czas edycji: 2008-12-02 o 16:39 Powód: literówki
LadyMagnolia jest offline Zgłoś do moderatora