Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-03, 09:09   #30
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
wątek uzależniaXD
czy któraś z Was miała może do czynienia z przezabawną opcją na stronie triumpha (triumph.com.pl) pod tytułem "poznaj swój rozmiar"? bo jak na to trafiłam, to nie mogę się przestać dziwić. tam są urocze miareczki, poprzesuwaj sobie żeby wskazać swoje wymiary tu i ówdzie... co sie okazuje moje 65DD czyli 70/85 to albo w zależności czy zaniżę obwód pod biustem czy zawyżę o 1 cm (!) to mam albo 70B, albo 70C... czegoś nie kumam, nagle jak mam centymetr mneij w obwodzie to mi się biust powiększa?! niby przy porządnym zanirzeniu pokazuje 65D... to już nienajgorzej
współczuję osobom, które wyznają tabelki triumpha jako rzetelny wyznacznik tego co nosić:/
Mam nadzieje, że nikt według tej tabeli nie będzie dobierał stanika, bo jest tragiczna. Jak wpisuję wymiar pod biustem 63 cm (albo 73 cm) to mi Triumph każe staników 65tek szukać (75tek). Czyli według Triupha czasem trzeba zawyżać obwód, żeby dobrać odpowiedni stanik jak ten stanik się jeszcze rozciąga, to ja nie wiem jak taki dobrany przez nich obwód może trzymać biust. Pewnie szyją solidne ramiączka

Nelyen, odnośnie twojej wypowiedzi o zaniżaniu obwodu o 1 cm. To w tym przypadku Triumph ma rację, przy wymiarach 66/88 biust jest trochę większy niż przy wymiarach 67/88, a już dużo większy niż przy wymiarach 75/88 cm, albo 87/88 cm, kiedy tego biustu prawie nie ma.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora