Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-23, 11:34   #782
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez @marta@ Pokaż wiadomość
Ten krem nie zapychał mi porow,nie mam tez problemow z naczynkami, nawet bylam z niego zadowolona, ale przestalam go uzywac jak dowiedzialam sie ze jest przeznaczony dla cery dojrzalej. Zadalam na kosmetycznyma takie pytanie http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=185103
ale tam chyba nikt sie z takim problemem nie spotkal.Może Wy cos wiecie? Poprostu moje dolegliwosci zbiegly sie w czasie razem ze stosowaniem tego kremu i pomyslalam sobie ze to moze byc jego zasluga, ale skoro mowisz ze to mazidlo jest nieszkodliwe to prawdopodobnie zbieg okolicznosci i przyczyna mojego problemu tkwi gdzie indziej. Gdybys miala pomysl co moze byc przyczyna to bede wdzięczna za jakąs wskazowke. A tak na marginesie to z powodu mojej wiotkiej skory krem Sorayi jest dla mnie wprost stworzony.(śmiech przez łzy)
Jeśłi krem sprawdza się na Twojej skórze, stosuj śmiało. Ja uzywam od ponad roku retin-A nie dlatego że mam trądzik, ale właśnie jako profilaktyka zmarszczek.
Jeśłi skóra jest wiotka, to nie ma na co czekać, tylko trzeba jej pomóc kremami. I nie wierz w historie typu: jeśłi bedziesz teraz uzywac takich kremó, to co ci zostanie na starość? Skóra się nie przyzwyczaja, a krem nie traci na skutecznosci.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora