Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 18:56   #76
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Cytat:
Napisane przez daisydee Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja od jutro zaczynam tą terapię, tylko powiedzcie czy to trzeba tak codziennie?? Czy mogę sięspodziewać efektów gdybym stosowała to np 3 razy w tygodniu??
Nie da efektow tak rzadkie stosowanie. Nie obraz sie, ale w zalaczonych teksyach wszystko pisze o tym, takze jest podkreslone ze trzeba codziennie ssac bo inaczej nie bedzie dzialac. pozdr

neitka to nie jest tak hop siup. Ja sse dobre 3 miesiace w tym przerwe mialam 3 dniowa(grypa) i 2 razy pod rzad nie zdazylam(spieszylam sie) i nie widze za bardzo efektow.
Ale po czym mam poznac ze moj organizm pozbyl sie toksyn?
Nie wiem, nie widac tego golym okiem. Nie licze na szybkie cudowne efekty, bede cierpliwa (jak nigdy:P)
Mam torbiel na zatokach(nosowych), ktorej nie da sie wyleczyc, jedynie punkcja moze to zlikwidowac, ale moze po tym takze wytworzyc sie od poczatku, wiec po co cierpiec. Chodze z tym jakies 5 lat, jakies 3 lata temu robilam przeswietlenie i na polowe nosa byla torbiel.
Pilam nawet ziola i zmniejszyla sie troszke, ale jakos zaprzestalam.
Zastanawiam sie czy po tym ssaniu zmniejszyla mi sie choc troche.
Pasowaloby mi przeswietlenie zrobic...hmm...Jakby cos sie zmienilo, zmniejszylo, to dam znac, ze olej czyni faktycznie cuda
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując