Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-02, 16:55   #556
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez pearlofasia Pokaż wiadomość
Zle mnie zrozumialas.Murzynka nie jest mocniejsza zima poludniowo od hinduski.Sama pochodze z Indi i widze roznice pomiedzy mna a kolezankami polkami.Chodi mi oto ze prawdziwy typ uroda zima poludniowa dotyczy rasa azjatycka,czarna,czasem u ludzi z poludnia i mieszane.
Cytat:
Napisane przez pearlofasia Pokaż wiadomość
Cechami uroda zima poludniowa sa ciemne albo czarne oczy,ciemna oliwkowa skora lub jasna jak w przypadek japonek i ciemne wlosy. Ja nie chce sie klocic ale tutaj napisze to co podaja podreczniki do wizaz - Typ zimowy ma swoje dwa wydania: pierwsze to uroda zwana „królewną Śnieżką”, charakteryzująca się bardzo jasną, wręcz bladą karnacją, czarnymi włosami o chłodnym połysku i niebieskimi oczami; drugie to uroda nazywana „zimą południową”: również ciemne włosy, jednak karnacja jest śniada, a oczy najczęściej ciemnobrązowe, niemalże czarne z wyraźną, ciemną oprawą. Do typu zimy południowej zaliczają się wszystkie wyraziste, egzotyczne rasy: Murzyni, Mulaci, Latynosi, Hindusi, Arabowie itp.Pozdrawiam

Shrutika
Nie, nie chodzi o klotnie, ale o uaktualnienie pewnych danych Ja znam w Polsce SPORO osob, majacych ciemna, oliwkowa skore i czarne wlosy. Z reguly te osoby wygladaja dosc egzotycznie i czesto padaja pytania, czy nie maja korzeni poza Polska. O dziwo, zadna z tych osob nie ma. Klasycznym przykladem Zimy Poludniowej jest chocby moj ojciec - od zawsze posadzany o bycie Zydem wlasnie ze wzgledu na urode.
Pewnie, ze Murzyni, Mulaci, Latynosi, Hindusi, Arabowie sa w wiekszosci podrecznikowymi przypadkami zimy poludniowej, jednak taka sama podrecznikowa uroda zdarza sie tez w Polsce. Dominuja u nas zimy zwykle - trzeci typ, ktorego Twoj podrecznik nie wymienia. To zima o srednio jasnej skorze. Cos na pograniczu zimy Sniezki i Zimy Poludniowej. Moim zdaniem takie klasyfikacje terytorialne zbyt wiele nie daja, wiele przeklamuja. Na pewno na terytoriach, ktore wymienilas zyje mnostwo osob o takim, podrecznikowym typie urody, jednak tutaj rowniez sie zdarzaja i dziwi mnie troche, ze tego nie dostrzegasz.


Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Ja mam wschodnie korzenie! To teraz już zupełnie się pogubiłam...jestem śnieżka czy południowa? Skomplikowane to, to...
Tak jak pisalam - klasyfikacje terytorialne wiele przeklamuja. To, ze masz wschodnie korzenie nie oznacza, ze jestes Zima Poludniowa jak wiekszosc Azjatek. Spokojnie. Moglas po kims odziedziczyc bardzo jasna skore, co rozstrzygniemy, kiedy w koncu wkleisz trafione zdjecie.

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Ojj, a ja już się pogubiłam . Mam bardzo ciemne włosy ( prawie czarne, ale nie do końca ) o raczej chłodnym połysku. Moje oczy też są ciemno brązowe. Kolor mojej skóry nie jest ani bardzo jasny, blady ale specjalnie ciemny raczej też niee.
Too jaką ja jestem zimą xD ?
Jestes po prostu zima - zima zwykla. (na podstawie opisu)
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując