Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-18, 18:38   #48
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

witam
czy moge prosic o rozszyfrownie 3 skladow :

podklad lavera -
wyciąg z płatków róż*, oliwka z oliwek*, roślinna gliceryna, roślinny olejek glicerynowy, squalan, trójglicerydy (roślinna mieszanka olejków), estry kwasu glicerynowego, olejek kokosowy, lecytyna, olejek jojoba*, olejek migdałowy*, Glucose Glutamate, żel z aloesu*, masło shea, ksantan, wit. E, hydrolat kwiatów lawendy*, hydrolat melisy*, sterole roślinne, wit. C, mieszanka olejków eterycznych. (+/- dwutlenek tytanu, tlenki żelaza)

krem tonujacy lavery -
Składniki: żel z aloesu*, roślinna gliceryna, oliwka z oliwek*, roślinny olejek glicerynowy, squalan, estry kwasu glicerynowego, olejek kokosowy, trójglicerydy (roślinna mieszanka olejków), lecytyna, olejek z dzikiej róży*, Glucose Glutamate, ksantan, masło shorea, olejek jojoba*, wit. E, sterole roślinne, masło shea, kwasy hialurynowe, hydrolat kwiatu pomarańczy*, hydrolat mirtu*, wit. C, mieszanka olejków eterycznych. (+/- dwutlenek tytanu, tlenki żelaza)
(fakt ze jest po polsku ale prosze o inf czy posiada zapychacze i inne srednio przychylne skladniki)

oraz krem tonujacy hauschka :
Skład: Aqua, Olea Europaea, Alcohol, Anthyllis Vulneraria, Hamamelis Virginiana, Lecithin, Cera Flava, Parfum, Citral*, Linalool*, Farnesol*, Benzyl Benzoate*, Citronellol*, Limonene*, Geraniol*, Benzyl Salicylate*, Coumarin*, Eugenol*, Benzyl Alcohol*, Evernia Prunastri*, Cetearyl Alcohol, Algin, Arachis Hypogaea, CI 75810, CI 77491, CI 77492, CI 77499.


mam nadzieje ze nie za duzo...bede ogromnie wdzieczna na informacje...musze kupic sobie podklad ktory nie bedzie szkodzic mojej skorze,a zapycha mnie nawet Rhea wiec zanim wydam kolejna dosc spora kwote chcialabym sie upewnic co do tych skladow...

pozdrowionka

Edytowane przez zuzaankaaa
Czas edycji: 2007-01-19 o 12:39
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora