Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-14, 09:49   #257
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Cytat:
Napisane przez Madlaine
To tez Ci się synuś udał

na razie sie cieszę przynajmniej z tego, że porzuciła zainteresowanie moja kolorówką, bo wczesniej był istny koszmar, gdy mi połowę cieni wyjadła

ale podesżłam dziecko taktycznie, zabrałam do sklepu, kupiłam bezbarwna pomadkę i od teraz ma swoje mazidło, którego ja nie moge uzywac, a ona nie może brać moich bez pytania, działa bez pudła na razie
Te dzieci
Z mojego ułożonego dotąd i grzecznego chłopca robi się prawdziwy trzynastoletni outsider . Coraz częściej przekonuję się, że małe dzieci - mały kłopot, duże - duży i lekko zaczyna mnie to przerażać . Pocieszam się tylko, że ja w wieku dojrzewania miałam podobny charakterek - bardzo zbuntowana nastolatka - a na ludzi wyrosłam - tak sądzę , więc może z nim nie będzie tak źle

Ale na szczęście znajdujemy jeszcze wspólny język. Mój Łobuz - tak przekornie na niego mówię - podczytuje ze mną perfumowe fora. Zna nawet Wasze niki i avatarki, zwraca uwagę na nowych forumowiczów. Lubi wchodzić ze mną do perfumerii i testować zapachy, zna moje zapachowe marzenia. Ostatnio nawet podpowiadał mojej siostrze, gdzie najlepiej robić perfumowe zakupy w sieci Byłam z niego wtedy strasznie dumna .
homyk jest offline Zgłoś do moderatora