Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-25, 21:31   #154
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Witajcie... przyznam, że zaraziłyście mnie trochę i 2 dni temu zamówiłam swój pierwszy free-kit z EDM ;] nie mogę się doczekać Ale przyznam, że trochę się boję, że wzięłam za jasne odcienie. Jestem z natury bladolica, ale jak się przekonałam - nie aż tak jakby się mogło wydawać (odkąd znalazłam podkład ZA jasny dla mnie, poczułam się trochę mniej blada ;P ten podkład to w1 true match).
z niecierpliwością i nadzieją czekam na Olive-Light Olive, Buff-Fairly Light Neutral i Buff-Ivory..
Niby dobrałam zgodnie z Waszym 'poradnikiem kolorystycznym', ale ten element ryzyka pozostał... [Bo pamiętałam, ze pasił mi buff colorstaya, ale maziałam się nim całe wieki temu, kiedy niekoniecznie miałam 100% pojęcie o odpowiedniości odcienia]
W tej chwili użuwam na zmianę affinitona 03 snad beige (za ciemny), sally hansen skin equalizing o3 beach (ciut za jasny, ale fajnie się wtapia potem) i translucide 14 (najlepszy odcień - taki ziemisty, ale jakoś mi różowieje na twarzy )

Będę do was zaglądać
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora