Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-12, 12:25   #3704
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Znów mnie tu dawno nie było, sesja, sesja

Cytat:
Napisane przez Twisted94 Pokaż wiadomość
Mariannan w końcu napisała notkę! Kilka zdjęć i przed tym tekst, którego w ogóle nie rozumiem
Dobrze, że dajecie znać, że coś nowego się u niej pojawia, bo ja już na jej bloga nie wchodzę tak sama z siebie, tak rzadko pisze coś nowego, że nawet nie mam nadziei Śliczna

Cytat:
Napisane przez aluga9311 Pokaż wiadomość
t
jak jest za gorąco to cały makijaż mi się psuje, Wy też tak macie?
Ostatnio tak miałam skończył mi się mój ulubiony podkład i zaczęłam znów używać tego z inglota- chyba przesadziłam z ilością i po powrocie z uczelni tylko marzyłam o tym, żeby umyć twarz Ale teraz jak stosuję naprawdę minimalną ilość, jest lepiej

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
wraz z obejrzeniem tego filmiku : http://www.youtube.com/watch?v=hOUE1...eature=related pojęcie 'dużo kosmetyków' drastycznie zmieniło znaczenie

stosujecie projekt denko na co dzień?
Po obejrzeniu filmiku szusz z cyklu "projekt denko" staram się
Ale jak widzę te szuflady pełne kosmetyków... to tak sobie myślę, że sto razy bardziej wolałabym mieć po jednym, dobrym jakościowo, górnopółkowym kosmetyku, niż po kilkanaście syfiastych

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
jakie cuda są w empiku
weszłam na chwilę po jakąś ciekawą książkę i kupiłam 'Ostatnią piosenkę' Sparks'a, ale oprócz tego dopadłam się do różnych pudełeczek, dzięki którym może w końcu w mojej biżu zapanuje ład i porządek
Świetne pudełeczka, ja wciąż do yusk'a się nie wybrałam



Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
dziewczyny polecam wam metodę OCM, ja jestem po pierwszym razie i większość podskórnych krostek zniknęła
A długo stosowałaś?
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora