Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-28, 08:55   #420
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez ewelinaziaja Pokaż wiadomość

odkryłam doskonałą pomadkę do ust z wiesiołka - widzę, że z tej samej serii jest krem nawilżający - jest tani jak barszcz ale na drugim miejscu jest paraffinum nie wiem czy dobrze kojarzę, że ten składnik ma działanie negatywne?

Agropharm, Oeparol SCC, Krem nawilżający
http://oceniaj.net/produkty/baza/pro...p?produkt=5269
Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Steareth-18(and) Stearyl Alcohol, Helianthus Annus, Calendula Officinalis, Oenothera Paradoxa, Petrolatum, Cera Microcristallina, Isopropyl Myristate, Cetyl Alcohol, Lanolin, Tocopherol, Methyl Paraben, Parfum, Propyl Paraben, Chlorhexidine Digluconate, Disodium Edta, BHA.
Sporo emolientów - krem byłby świetny dla cer suchych/ odwodnionych i wrazliwych jednoczesnie. Obawiam się, że cery normalno-mieszane pozapycha nimiłosiernie. Będzie tłusty. Plusem jest zupełny brak silikonów i malutko konserwantów. Jak juz pisałam - cery suche i wrazliwe.


Cytat:
Napisane przez ewelinaziaja Pokaż wiadomość
a tu chyba nic nie ma szkodliwego:?
Agropharm, Oeparol EMG - Żel nawilżający pod oczy
Skład: Aqua, Collagen, Rose Extract, Glycerin, Sodium Hydroxide, Carbomer, Oenothera Paradoxa, Tocopherol, Methyl Paraben, Disodium Edta, Parfum.
Fajny kremik
L_V jest offline Zgłoś do moderatora