Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 17:48   #144
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
tylko szkoda, że nie znalazłam tutaj tego, jak wgląda podkład mineralny EDM na twarzy z widocznym meszkiem, włoskami... Może któraś może się wypowiedzieć na temat? czy podkłady te podkreślają ten meszek na twarzy? Ja póki nie miałam tego problemów makijaż nie sprawiał mi problemu, od kiedy mi te włoski wyrosły na policzkach (kwestia 3 tygodni temu)nie wiem sama czego mogę używać wydaje mi się, że skoro te minerały są nakładane pędzlem to teoretycznie mogą się osadzać na tych włoskach;[
to może ja się wypowiem, bo temat włosków na twarzy nie jest mi obcy przez wiele lat rezygnowałam z pudrów, ktore niemiłosiernie ten problem podkreślały.
odkąd używam minerałów, właściwie o nim zapomniałam, ale to pewnie dlatego, że na koniec zawsze spryskuję twarz mgiełką (hydrolat, tonik, woda w sprayu, co tam mam pod ręką akurat)
I tak naprawdę wiele zależy od minerałów, które wybierzemy, bo np. buff'd w formule oryginal nie tylko u mnie tworzy tynkowy efekt, który nie znika nawet po spryskaniu twarzy, ale osiada własnie na włoskach co daje komiczny u mnie efekt
Tak więc- kwestia dobrania minerałów dla siebie oraz odpowiedniego wykończenia makijażu w przypadku włosków na twarzy mają istotne znaczenie.

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
O RANY KOBIETO - TEN MAKIJAŻ JEST BOSKI!!!
Dziewczyna jest nie do poznania, albo masz talent albo te kosmetyki są tak świetne, ale pewnie i jedno i drugie!JA TEŻ TAK CHCĘ!!!
no dziękuję bardzo Ale to zasługa minerałów,nie moja.. Ja tylko nałożyłam je na twarz mojej modelki i nic więcej ...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując