Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Samoopalacze i kosmetyki brązujące
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 11:15   #16
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Opalamy się!!!!

Joey - na mnie J&J też śmierdział A na dodatek masakrycznie wysuszył mi skórę, nigdy po niczym innym coś takiego mnie nie spotkało - łuszczyłam się obrzydliwie
Karmel Daxa - smrodek samoopalacza jest, ale słaby. Za to "smrodek właściwy", czyli karmelowy - dla mnie nie do zniesienia. Gdyby nie to, chętnie bym go kupowała, bo daje bardzo ładny i naturalny kolor, nie robi smug i nawilża skórę. Niewydajny, co dla mnie obecnie jest zaletą, bo jeszcze raz i mam go z głowy
Samoopalacz w żeli Eris - mój faworyt i ulubieniec. Piękny zapach, który długo się utrzymuje, a smrodek samoopalaczowy dość słaby. Fantastycznie wygładza skórę, świetnie się nadaje także do twarzy. Oczywiście trzeba uważać i dokładnie wmasować, bo to samoopalacz, a nie lekko brązujący balsam.
Próbka Avene - efekt bardzo delikatny, zapach DHA wyraźny.
Próbka Autoheliosa - efekt piorunujący Raz posmarowałam twarz i wyglądalam po paru godzinach, jakbym wpadla głową do brazowej farby Strasznie mocno opala, chociaż kolor jest ładny i nie pomarańczowy. Na ciało chyba balabym się go użyć, bo na 100% byłyby smugi. Ale nie używałam Zapach DHA bardzo mocny, niestety, stosownie do efektu kolorystycznego.
Balsam brązujący Bielenda z orzechem włoskim - bardzo lekka i dobrze wchłanialna konsystencja, zapach DHA słaby (bo go tam nie ma tak dużo, jest za to ten orzech). Lekka konsystencja jest fajna, ale nie nawilża zbyt dobrze.
Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując