Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - L'oreal Prof Absolut Repair
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-24, 21:18   #158
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Poszukałam i takie informacje znalazłam na Allegro:

"PAPAI MASK COLOR 1&2

ODŻYWCZA MASKA DLA WŁOSÓW KAŻDEJ DŁUGOŚCI, FARBOWANYCH LUB ROZJAŚNIONYCH Z PROTEINAMI MLECZNYMI, EKSTRAKTEM MIODOWYM ORAZ WITAMINĄ E. SILNIE ODŻYWCZA MASKA REKONSTUUJĄCA WŁOSY ZNISZCZONE FARBOWANIEM LUB ROZJAŚNIANIEM. DZIĘKI ZAWARTYM W NIEJ PRZECIW UTLENIACZOM ORAZ WITAMINIE E, ZAPOBIEGA PŁOWIENIU KOLORU WŁOSÓW. PREPERAT ZAWIERA RÓWNIEŻ EKSTRAKT MIODOWY DZIĘKI CZEMU DOGŁĘBNIE ODŻYWIA I PRZYWRACA POŻĄDANY POZIOM WILGOCI ZNISZCZONYM WŁOSOM. MASKA UŁATWIA ROZCZESYWANIE I NADAJE WŁOSOM JEDWABISTĄ GŁADKOŚĆ, PRZEZ TO JEST SZCZEGÓLNIE ZALECANA W PRZYPADKU WŁOSÓW Z TENDENCJĄ DO PLĄTANIA I KOŁTUNIENIA. ZALECANA JEST RÓWNIEŻ DLA WŁOSÓW ZNISZCZONYCZ MECHANICNIE-NP. CODZIENNYM CZESANIEM

MA PRZYJEMNY AROMAT OWOCU EGZOTYCZNEJ PAPAI.

Sposób użycia: na umyte, osuszone ręcznikiem włosy nałożyć odpowiednią ilość preparatu. Pozostawić na włosach 10-20 minut a następnie dokładnie spłukać.
"

Hmmm..., sama jestem ciekawa.

Basiuo84, napisz proszę coś więcej o efektach. Czy nie obciąża włosów? Czy lekko się po niej rozczesują? Moje włosy są w dobrej kondycji, ale lubie je rozpieszczać , czy nie bedzie to "za ciężka" odżywka??
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując