Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - fryzurka Liv Tyler
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-07-08, 18:06   #3
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: fryzurka Liv Tyler

Ja mam podobną fryzurke a Ty masz czarne włoski?
Moim zdaniem potrzebne będzie lokówka, suszarka ,okrągła szczotka 7 cm,żel do włosów(ja używam styling bardzo mocny Joanny ten rózowy 2/4),piank do modelowania (styling effect ,Joanny mocną 2/7), pianka design welli z woskiem na koscówki żeby ładnie i naturalnie błyszczały lub wosk care line KEUNE Najpierw umyj włoski i nałuż ciupinkę odżywki wtedy włosy sie lepiej rozczeszą pochyl głowe w dół i nałóż na całą długość włosów piankę i pochylona wysusz włosy tak aby były jeszcze wilgotne później rozczesz i zrób przedziałek również oddziel grzywke(wczesniej dobrze jezeli ci ktoś wycieniuje końcówki i grzywle)nawijaj spiralnie na lokówkę pasma(4 cm) które wcześniej zwilżyłaś żelem lokówka powinna być pionowo ustawiona nakręcaj włosy mniej wievcej do połowy ich długości , później odkręć włoski przeczesz ręką mając na łapce troche pianki z woskiem dla utrwalenia i błysku.I tak z całą głową.Gdy włosy przestygną nawijaj niektóre pasma na okragłą szczotkę i wykręcaj do zewnątrz aby otrzymac efekt troszkę rozwianych romantycznych loków(?)niektóre pasemka miożesz troche bardziej rozczesac .grzywkę rozczesz palczami zanużonymi w wosku polecam keune gdyż jest jak guma,jest wydajny i nie tłusci tak bardzo włosów(popytaj w salonach fryzjerskich cena ok 14 zł)możesz tez niektóre pasna delikatniue nim potraktowac ale nie koniecznie..mi w każdym badz razie wychodzi taka fryzurka
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując