Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-28, 00:55   #2161
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Co to jest takie w krateczkę, na 2 zdjęciu?
Jak sprawuje się brązer z Yves Rochera?
Jaki masz kolor tego pudru Givenchy?

Masz fajną kolekcję, podobają mi się zwłaszcza pudry i brązery

Zrobiłas świetne zakupy
Jak ci przyjdzie Dior Bronze Harmonie De Blush 01 sunrise party, to daj znać, jak się sprawuje. Krąże koło niego od pewnego czasu i nie mogę się zdecydowac, kupić czy nie. Nie wiem, czy jest bardzo drobinkowy.
Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Łał, Mirian, szczenę zbieram

Drugie i trzecie zdjęcie -> . Słodka ta puszka ze Smackersami!

I od razu pytanie - jak oceniasz bronzer YR?
Krążę wokół niego jak sęp wokół... no nieważne, jak się sprawuje?
Dzięki Dziewczyny
a więc tak: to w kratkę to puder rozswietlająco-brązujący Clinique Shimmering Tones w kolorze Pink Chocolate-jest świetny! limitowanka z lata 2006
Pudru Givenchy stricte nie mam mam cienie Dentelle!2006 (małe poczwórne) oraz Prismissime powder 2006 w kolorze bezowo-rózowo-brązowym (z 9 kwadracików na 6 zdjęciu)
No włąsnie kiepskie zdjęcia bo nie umiem jeszcze dobrze aparatu obsługiwac
Jak przyjedzie Sunrise Party dam znac,ale wedle moich testów jakis tam strasznych drobinek z nim nie było

Co do brązerka YR-hmm sama nie wiem jak go ocenic ja jestem bladolica i miałam na początku pewne problemy z nim ( uwaga,pędzel jest straszny),potem mieszam go jednak z rozswietlaczem (ten bezowy paseczek) wg zalecen i jest bardzo fajny tzn nie jest super jasny,ale daje bardzo naturalny efekt takiego prawdziwego musniecia słoncem no i te wytłoczenia
Rachela puszka jest super a jak paaachnie musze szybko ją zamykac zeby mi pokoju nie zapachniała
__________________


Edytowane przez Mirianka
Czas edycji: 2007-01-28 o 09:33
Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora