Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-28, 09:08   #2165
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Mirianka masz kolekcje, ze hej

Testowalas limitowanke YSL - te z listkami - i jak fajna jest, moglabys porownac jej efekt do ktoregos z pudrow dostepnych u nas.

A fluid z pedzlem YSL - jak sie spisuje, szczegolnie po kilku godzinach. Jaki masz kolor? Ostatnio bylam i je ogladalam, tylko nie bylo wszystkich numerow i nie moglam sie zorientowac co i jak . W ogole numeracja pudrow YSL jest co najmniej dziwaczna.

Udalo Ci sie wymienic sypkie pryzmy 02, czy jeszcze nie ? Cos ostatnio ciesza sie mniejsza popularnoscia.
Contax ta z listkami to najfajnieszja limitowanka YSL jaką znam miałam jeszcze tegoroczną paletę Signes'd Orient ale była mimo iz sliczna to kompletnie nie dla mnie-puder brązujący z niej kiepski a cienie nie moje kolory Ta jest w sam raz fajne brązuje(taki złocisty brąz wychodzi,ale naturalny),slicznie się mieni

Podkład jest dobry miałam problem z doborem odcienia bo 1 (którą mam)jest ciutke jasna, 2 jest zółta a 3 ciemna i powiem tak,ycieka troche za duzo przy nakładaniu(pierw treba wycisnąc na ręke a potem pędzlem po ręku i na twarz dopiero,wiec troche to wychodzi nie bardzo,zwłąszcza ze liczyłam na odpowiednie dozowanie zeby juz rak nie brudzic i lepszej jakosci jest pędzel do podkładu sephory,którego tu uzywam) ale podkład sam w sobie jest dobry! długo sie trzyma,kryje dobrze, matuje Jestem zadowolona
Wymieniłam mi nie podeszły

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
mirianko te smakersiki z serii jaką chyba najbardziej lubię, mam w sumie tylko sliwkowy (ten z zajączkiem, fioletowy) ale non-stop go uzywam jakie masz pozostałe smaczki?

-Strawberry Star
-Arctic's candy cane cocoa
-Starberry's Slush
-Cupcake's Nilla Mint
-Sugar's plum
-Moose'e White Choco Cream
pyycha
__________________


Edytowane przez Mirianka
Czas edycji: 2007-01-28 o 09:31
Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora