Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eksperymentalna zieleń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-06, 20:38   #5
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Eksperymentalna zieleń

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
nikt jeszcze nie skomentował
To ja się wychylę
Przede wszystkim - witaj na MM
Witam serdecznie

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Na początek- bardzo lubię ciemne oczy i tego Ci zazdroszczę


Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Wiem, że nie jest Ci łatwo je malować ze względu na opadającą powiekę i dość dużo skóry na powiece (sama mam ten problem, chociaż staram sie, żeby to nie było widoczne).
No niestety, to jest moja zmora
Ciężko jest mi manipulować narzędziami a o równomiernym roztarciu cienia nie wspomnę.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Co do samego makijażu- zrezygnowałabym z czarnej kreski (a przynajmniej nie ciągnęłabym jej tak daleko do wewn. kącika, bo to zamyka i tak dośc małe oko, pomniejszając je optycznie).
Znam tą zasadę, ale tak strasznie mnie kusi ta kreska
Wiem, że optycznie pomniejsza, ale jednocześnie podkreśla moje oczy. Bez niej są takie...nijakie i mdłe. A gdybym tak zamiast kredki, użyła ciemniejszego cienia do powiek na dolnym, zewnętrznym fragmencie powieki?

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Próbowałaś odwrotnego nałożenia cienia- dół zostawić jasny,a ciemniejszy spróbować dać na górze i rozetrzeć go dokładnie? To powinno wypchnąć nieco oko Sama niedawno się o tym przekonałam, choć nie do konca w to wierzyłam
Czyli coś a'la smokey eye?
Próbowałam...ale niestety bez powodzenia.
Może to kwestia braku wprawy, a może to przez te powieki - w każdym razie taki makijaż nie wyglądał zbyt ciekawie (ja bym stawiała na brak wprawy).

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Chętnie zobaczyłabym Twoje inne makijaże, bo tutaj dość skromnie jest
Na moich oczkach, to raczej tylko skromnie można popracować
Chociaż parokrotnie próbowałam zająć się makijażem...chmm...artyst ycznym
Jak dojdę do wprawy, to wrzucę coś ciekawego

Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez kolory Pokaż wiadomość
Masz piekne brazowe oczy.
Dziękuję...


Cytat:
Napisane przez kolory Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z tym co napisala Cathy.

+ w tym makijazu roztarlabym granice pozioma miedzy zielonym i jasnym i troche mnie jasnego w wew. kaciku (za wysoko jest).

pozdrawiam
Pozdrawiam i dziękuję za poradę
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując