Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-26, 13:34   #15
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Dziekuje pieknie

wiecej napisze jak tylko wroce z pracy wieczorem,w kazdym razie "lososiowi lososiowemu"mozna powiedziec "bye bye"
Z aukcji zdecydowalam sie zastepczo na wersje tonujaca-zobaczymy jaka bedzie a nuz bedzie ok.
Wersje biala niebawem dostane chociaz boje zeby nie pojawily sie niespodzianki....a moze wypowiedza sie osoby,ktore "nowa"wersje kremu 50+ uzywaly nieco dluzek???
Kurcze Hexanna, tak zachwalalas te lososiowa avenke, ze kupilam wczoraj u siebie w aptece, nawet jeszcze nie zdarzylam wyprobowac a juz wycofuja Jak sie okaze strzalem w dziesiatke i dla mnie to chyba sie zaplacze
Chyba przejde sie po poludniu sprawdzic, czy maja tam jeszcze jakies zapasy, czy wzielam ostatnia sztuke, ehhh ...

A jesli chodzi o avenke tonujaca to mam probke, ale jak dla mnie ciut za ciemna. Chyba trzeba ja mieszac z jakas biala avenka, zeby nie wygladac jak mulatka.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując