Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-26, 19:18   #29
cynada
Raczkowanie
 
Avatar cynada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 209
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez magnetica
Ja właściwie sama nie wiem, czy chcę go zwrócić. Chyba Chocolatka pisała o nim, że się wchłania super i prawie go nie czuć na twarzy. A ja po Avenowej emulsji, która lepi się okrutnie, mam ochotę na coś lżejszego i tak myślę, że może to będzie to. Jak mnie ktoś, kto używał chociaż próbki, ładnie do niego zachęci, to pewnie go sobie zostawię. Tylko nie wiem, jak z tymi zapychającymi trójglicerydami. Wcześniej nie zwracałam uwagi na składy, ale też jakichś szczególnych problemów z wypryszczaniem nie zauważyłam.
Używałam tylko próbki ( 2x5 ml) i moja opinia jest taka:
krem BARDZO dobrze się wchłania ( a mam cerę tłustą) i szybko. Bielenie lekkie, nie zauważlane po wykonaniu makijażu. WCALE sie nie lepi i jego najlepsza cecha: nie czuć go na twarzy ( dopiero teraz się przekonałam co to własciwie oznacza). Podejrzewałam go o wypryszczanie, ale wycofuję to oskarżenie.Fantastycznie nawilża i dlatego musiałam zamówić pełnowymiatrowe opakowanie, bo moja buzia się go domaga. Oczywiście z biegiem dnia błyszczy sie na twarzy ale tak naturalnie.Czekam teraz niecierpliwie na dostawę, pocieszam się moim LRP DP, ale po Avence to jakoś...
Z tym ,że Twoja decyzja należy do Ciebie !
cynada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując