Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cała Prawda O Grzywkach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-18, 18:13   #18
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Nayhde - będzie Ci pasować . Jednak ja widziałabym Cię w troszkę rzadszej wersji

Co do tematu - dzięki wizażankom zdecydowałam się na grzywkę i bardzo jestem im wdzięczna. Dziękuję również za miłe słowa dot. mojej fryzury, które widziałam na forum - jesteście kochane.

A teraz odpowiadam

1. Grzywka przetłuszcza mi się tak jak reszta włosów. Tak samo jak przed jej zrobieniem - myję włosy co 3-4 dni.

2. Zdjęcia nie pokażę, bo nie jestem na swoim kompie. Grzywka zazwyczaj pasuje do upięcia, jednak nie zawsze. Najważniejsze, by fryzura nie była przylizana, jeśli ktoś ma grzywkę i chce upiąć włosy to najlepiej - jakoś delikatnie, z wychodzącymi pasmami włosów.

3. Grzywka pasuje praktycznie do każdego kształtu twarzy, jednak musi być ona odpowiednio dobrana. Przy doborze grzywki powinno się patrzeć nie tylko na kształt twarzy, ale również na oczy, usta, nos, linię szczęki, brodę itd.

4. Nie można uogólniać. Nie każda grzywka pasuje do okularów. Jak i również nie każde okulary pasują do grzywki.

5. Niestety, jak już wcześniej pisałam - nie mam przy sobie zdjęć. Z rodzajem włosów jest tak samo jak z kształtem twarzy - pasuje praktycznie do każdego, jednak musi być odpowiednio dobrana.

6. Grzywka a kolor włosów? No bez jaj.

7. Ja nie miałam z tym problemu ... no może w pierwsze dni jakoś nie tokoś chciała się ułożyć. Jednak nie znoszę przedziałków przez środek głowy, więc zawsze miałam na bok. Jeśli jednak ktoś ma z tym problem, to trzeba po prostu uparcie i wytrwale spinać grzywkę na noc tak, by nie było przedziałka - prostować warstwami od góry do dołu, a nie z prawej do lewej no i czesać również gładko, aby grzywkę ani na chwilę nie rodzielać na dwie części.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując