Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cała Prawda O Grzywkach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-18, 18:29   #21
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

1. To zależy czym smaruję twarz- jeśli nie potrzebuje mocnego natłuszczania to nie widzę różnicy pomiędzy nią a resztą włosów.

2. Oczywiście, ze przy związanych włosach wygląda fajnie, ale fakt, ze musi być trochę zmierzwiona, żeby nie wyglądać smutno.

3. Grzywka grzywce nierówna - na pewno prosta, długa i gęsta grzywka nie pasuje do okrągłej buzi, ale już mocno wystrzępiona tak.

4. Problem może być tylko z dlugą grzywką bo może przeszkadzać, bez okularów jak cos swędzi to się po prostu ja odgarnie albo dmuchnie do góry, w okularach troche trudnie, bo można zaliczyć rzut okularami w niezdefiniowanym bliżej kierunku, albo po prostu trzeba je ściągnąć żeby dokonać poprawki.

5. Są różne plusy i minusy grzywki przy gęstych i rzadkich włosach - przy gęstych rzeczywiście można dużo eksperymentować, z drugiej strony grzywka wtedy potrafi bardzo szybko odrastać i jest po prostu busz nad czołem, a przy rzadkich włosach grzywka właśnie może nadać puszystości i objętości fryzurze, tylko trzeba ja zrobić u dobrego fryzjera...

6. niewidze żadnych kolorowych przeciwskazań- może tylko proste, geometryczne grzywki robią większy efekt przy intensywnych i ciemniejszych kolorach włosów....

7. ja mam wieczny boczny (po lewej) przedziałek, po prostu w takiej sytuacji fryzjer musi dostosować kształt grzywki do układania się włosów (u mnie po prostu w tym miejscu były bardziej wycieniowane i krótsze....
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując