Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - witamy - które najlepsze ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-29, 22:05   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: witamy - które najlepsze ?

Hej Karmen to znowu ja ( ps odezwałam się do Ciebie na gg, przepraszam, ze tak późno , ale rzadko bywam w domu) .
Jeśli chodzi o witaminy mogę polecić dwa zestawy jeden tańszy , jeden droższy.(stosowałam min Skrzy polny z Wiatminami , H-pantoten, Merzspecial,Vitapil, Humavit, Revalid i jeszcze parę, jak sobie przypomne to dopiszę ) Jeśli chodzi o tańszy to niewątpliwie nowy Humavit Silica-Var-nowy bo ma wzbogacony skład i inne opakowanie. ( ok 15 zł, zawiera skrzyp polny,pokrzywę,witaminę E niacynę, wit.B5 i B6, siarczan miedzi, mleczan cynku,dwutlenek krzemu).Rezultaty widoczne po ok 1,5 miesiąca.Wiele Wizażanek go sobie chwali, ja także, korzystnie wpływa na włosy jak i na skóre i paznokcie.
Wersja droższa to Revalid ,koszt dwutygodniowej kuracji to ok 22 zł ( nie wiem czy nie zdrozał bo to cena sprzed roku), rezultaty widoczne szybko .Pamiętaj , że witaminki musisz łykac także jakiś czas po zauważeniu poprawy , i trzymac sie ściśle instrukcji.
Jesli chodzi o szampon z czarnej rzepy , jest dość dobry ( stosowałam niegdys wersję z Joanny) ale myślę, że na duże problemy może okazać się się za słaby. Wiem, że niektóre dziewczyny stosują własnoręcznie robioną odzywkę z czarnej rzepy na włosy , był chyba nawet o tym watek , ale sama nie robiłam i nie próbowałam, więc raczej tu nie doradzę, skorzystaj z wizażowej wyszukiwarki.Pozdrawiam
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując