Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowy makijaż-obiecany turkus ;)))
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-04, 20:04   #16
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Thumbs up Dot.: Nowy makijaż-obiecany turkus ;)))

Agulka! JuŻ wszystko co chciałam napisać - napisały dziewczyny powyżej, więc się raczej będę powtarzać...
- Stylizacja mistrzowska - nawet taki wydawałoby się zwyczajny element wystroju wnętrza (!) jak kwiatek doniczkowy - przeistoczyłaś w egzotyczną, rajską roślinność... Zieleń liści przepięknie komponuje sie z makijażem... Eh... Ochh... Achhhh....
- To, że masz urode modelki - FOTOmodelki to prawda - ślicznie wychodzisz na zdjęciach... No - w rzeczywistości pewnie tez!
A "modelkowa starość" to wymysł nie wiem kogo, to się musi zmienić! Gdyby tak na przykład kremy na zmarszczki reklamowały kobiety 50letnie i starsze ale z piekną cerą, giętką i zadbaną - a nie 30latki - pewnie większej ilości pań po 50tce zachciałoby się bardziej zadbać o siebie, bardziej uwierzyłyby w siebie...
No - ale to taka mała dygresyjka... Temat na inny wątek. Stara nie jesteś. Wkażdym wieku można wyglądać pięknie. Niektóre 20latki wyglądają gorzej od 40 latek... Oj, ale zagłębiam się w nie ten temat...
Zainspirowałaś mnie do takich jakichś fantazyjnych stylizacji makijażowych!
No nic, trzeba będzie ruszyć główką!
Podsumowując MAKIJAŻ I STYLIZACJIA MISTRZOWSKIE!
Rozwijasz się w zastraszającym tempie, już jesteś mistrzynią - a co będzie potem!? Ha!
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk

Edytowane przez FEMME_BANALE
Czas edycji: 2005-05-04 o 20:17
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując