Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z forum?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-14, 10:28   #13
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Exclamation Filmy i zdjęcia na forum !

Kontynuacja wątku z MM:

Problem filmów jest świeży i niestety bardzo złożony. Nie będę Cię karać Poziomko, bo w regulaminie na razie nie ma wyraźnych zapisów dotyczących filmów.

Ale problem pozostaje i pytanie co z tym fantem zrobić?

Moim zdaniem na razie powinien pojawić się wyraźny zapis, że na forum MM "nie zamieszczamy linków do filmów na innych serwisach"!
To przede wszystkim da gwarancję, że wątek nie straci na aktualności, jeśli ktoś zdecyduje się usunąć film;

Ale myślę, że to rozwiązanie powinno być tylko tymczasowe. Nie możemy się zamykać na nowe funkcje i rozwiązania, które mądrze użyte bardzo pomagają.
Takie filmy krok po kroku są świetne
Pewnie już niektórzy z Was wiedzą, że teraz trwają bardzo intensywne prace nad zmianą kontentu i funkcjonalności serwisu. W tym również priorytetem są dla nas funkcje zabezpieczenia WSZYSTKICH ZDJĘĆ NA FORUM. Obiecałam to i dotrzymam słowa. Jak widzę, musimy również wziąć pod uwagę filmy.

Moja propozycja jest taka:
1. Stworzymy w serwisie miejsce, w którym będziecie mogły zamieszczać swoje filmy związane z tematyką urody.
2. Filmy będą miały funkcję poradników, które będziecie mogły komentować; (moderowaną);


Wszystkie filmy z automatu będą zabezpieczane Waszym nickiem, logiem i copyright Wizaz.pl.
To da nam zielone światło, żeby domagać sie ochrony praw autorskich w Waszym imieniu. A zapewniam, że Redakcyjna siła "przekonywania" jest dużo większa, niż pojedynczych użytkowników

Pytanie brzmi, co Wy na to? I czy takie zabezpieczenie będzie dla Was wystarczające?

Bardzo proszę o wypowiedzi na nowym wątku na forum technicznym: Filmy i zdjęcia na forum!
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora