Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-27, 06:58   #696
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

[1=16f3531238fd68da6cbf927 d27ab87615ee124e4_5d5f1e7 2c6967;86938685]Hej dziewczyny! Mój ulubiony fryzjer zapadł się pod ziemię, a w miejscu gdzie się obcinałam nikt mi nie chce powiedzieć gdzie on jest
Postanowiłam zaryzykować i zapisałam się do Czesanki - macie jakieś opinie o tym miejscu od was / waszych znajomych?

A może polecacie jakiś inny salon i możecie wstawić zdjęcie po wizycie?

Mam na prawdę wymagające włosy i bardzo ciężko znaleźć mi DOBREGO fryzjera, który poradzi sobie z gęstymi, grubymi, drutowatymi włosami [/QUOTE]

kilka stron wcześniej była moja opinia o czesance - przeczytaj sobie - ja nie polecam i tam nie wrócę, zapłaciłam jak za zboże (mam krótkie, rzadkie, cienkie włosy - rachunek nie pamietam ale między 500-600zł - nie wiem co musiałoby być w tych farbach aby usprawiedliwić taką cenę no i atmosfera i traktowanie klienta słabe)

nie polecam także color bar studio na głogowskiej - fryzjerka nie dość ze zadawała dziwne pytania (dlaczego farbyje się pani na blond, jak długo i jaki rozjaśniacz poprzedni fryzjer trzymał.. po to chodze do fryzjera aby się nie zastanawiać ile czasu mam mieć farbę i jak ją zmieszać..) kolor zamiast blondu wyszedł mi rudy, wyglądam okropnie, częśc włosów mam normalny blond po mojej poprzedniej fryzjerce i odrost po pani z color bar - rudy niestety fryzjerka się upiera ze wszystko ok i z moich włosów nie da się zrobić blond..

ręce opadają!
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując