Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-06-13, 22:50   #2
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: henna

Ja zawsze używałam henny firmy Refectocil (nie dam głowy, czy to na pewno tak się nazywa, nie mam jej teraz przy sobie, nie mogę sprawdzić, kosztuje kilkanaście złotych, ale starcza na bardzo, bardzo, bardzo długo). Henna jest w tubce (w postaci kremu, a raczej pasty), do tego kupuje się wodę utlenioną tej samej firmy. Jest sporo kolorów, jeśli boisz się, że efekty będą zbyt drastyczne, możesz kupić szarą, lub brązową. Jeśli chcesz na początku spróbować delikatnie, potrzymaj ją krócej. W ten sposób będziesz miała nad całym "procesem" kontrolę. Ja farbuję henną rzęsy, brwi tylko tak "przy okazji", z rzęsami trzeba uważać, żeby się przypadkiem nic nie dostało do oka, bo szczypie jak cholera. Zmyj wodą, nie mydłem, czy preparatem do demakijażu, bo się będzie krócej trzymać. No i (wiem, że to brzmi dziwnie, śmiesznie i jak przesąd, ale sprawdziłam i to naprawdę ma wpływ) staraj się nie robić tego podczas okresu. Nie wiem, jak to jest, ale kolor się wtedy krócej trzyma (nie tylko moja opinia, rozmawiałam kiedyś z kosmetyczką na ten temat). Powodzenia
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując