Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stracilam zaufanie...Co dalej robic?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-27, 09:23   #15
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Stracilam zaufanie...Co dalej robic?

Cytat:
Napisane przez Lena_28 Pokaż wiadomość
efcia87 - jestem w stanie Cie zrozumieć. Ja niestety posunelam sie o wiele dalej i od wczoraj nie jestem z moim facetem (okreslenie TŻ w ogole nie pasuje w tej chwili).Mam za sobą nieprzespaną noc, opuchnietą od płaczu twarz i brak chęci do życia.
Mój były facet pisał ze mną myśląc, że pisze z inną kobietą, jego dawną znajomą. Mialam kiedys dostep do jego poczty i celowo zmienilam dane w mailu tej kobiety, także gdy cos do niej pisał, ja to dostawalam. Pisał jej, że jest piękna, że chciałby się z nią spotkać i ma na nią ogromną ochotę. Nie wytrzymalam i ujawnilam sie wczoraj...Powiedział tylko,że jest bardzo zaskoczony...Wyzwalam go od najgorszych. A on co zrobił? Ostrzegł szybko tamtą pannę, że jak może niech pisze do niego na innego maila bo "ktoś"czyli ja ma dostep do jego poczty. W kolejnym mailu do niej napisal, że ma straszną ochote kochać sie z nia teraz. Gdy to przeczytałam przestalam oddychac na dluzej niz zwykle.
Jak mezczyzna, który mówi ze kocha,deklaruje kobiecie swoja miłość i zapewnia o uczuciach jest w stanie zrobic cos takiego???Co więcej,nie po raz pierwszy...
Nie mam ochoty żyć.Jestem zdruzgotana i "obolała"...Jest mi tak bardzo ciężko...
efcia87 - nie stało sie jeszcze nic strasznego jednak na Twoim miejscu zwiększyłabym czujność. Od takich drobnych kłamstw i zatajeń sie zaczyna.
Lena przykra sprawa, zachowanie Twojego Tża to dopiero temat na rozbudowany wątek???? Przepraszam za szczerość, ale nie wiem skąd na świecie tyle męskich świń!!! Trzymaj się, chociaz wiem że nie jest Ci łatwo

Efcia87- niec wielkiego się nie stało, dajcie sobie luz w takich tematach, niech ogląda co chce, to nie zdrada a może się chłopak na tym podszkoli , co innego gdyby pisał z jakąś laską z internetu??????, ale filmy???, myślę że to naprawdę nic czym powinnaś się przejmować
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując