Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-08, 16:25   #1008
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez justipe Pokaż wiadomość
A mi przydarzyło się cos dziwnego..i to już drugi raz. Moje włosy sa zniszczone wieloletnim farbowaniem a właściwie rozjaśnianiem ich na blond- u mnie tak jak u większości znanych mi dziewczyn rozjaśniających włosy też byly one suche, szorstkie bywa ze pokruszone i popalone. Ale ostatnio na każde farbowanie reagują...trudno określicz czy jest to przetłuszczenie...są jakby pokryte jakąś powloka w związku z czym wyglądają jak 4 dni nie myte...i to w chwile po umyciu. Sa ciężkie, bez połysku, nie układają się...no zreszta pomyślcie jak moga wyglądac 4 dni nie myte włosy i to takie z tendencją do przetłuszczania się. Nie wiem co robić, wyglądam koszmarnie. Nie wiem czy nakładac na nie jakieś odzywki czy nie. Zdarzyło się to którejś z Was??
Myślę, że to wina silikonów. Oblepiły Ci włosy i teraz wyglądają tak, jak to opisałaś. Poleciłabym Ci taką "kurację oczyszczającą", czyli używanie przez jakieś 2 tygodnie dosyć mocnego szamponu, najlepiej o dość krótkim składzie(SLS'y są mile widziane, jeżeli nie masz wrażliwej skóry głowy). Jeżeli nie możesz rozczesać włosów bez odżywki to szukaj takiej, która nie ma w sobie silikonów- zerknij do tego wątku-> klik!
Pozdrawiam
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora