Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grudki i zaskórniki- jak walczyć?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-06, 17:44   #23
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: grudki

Cytat:
Napisane przez cranberry
Drogie wizażanki..a w szczególności Droga Smoczyco...Zwracam się w szczególności do Ciebie, gdyż po przeczytaniu podanych przez Ciebie linków stron, stwierdziłam, że jesteś profesjonalistką w kłopotach z cerą trądzikową, a niestety ja takąż mam . Mam bardzo ważne pytanie, które dotyczy kremów benzacne i brevoxyl... A dokładniej chodzi o róznice między tymi kremami. Moja siostra uzywa benzacne, a gdy oznajmiłam jej, że zamierzam kupić brevoxyl powiedziala mi, żebym spróbowala benzacne, gdyż jest "mocniejszy" i tańszy. Ale dla mnie to niewystarczający argument. Proszę, pomóżcie. Co mam wybrać???
Benzacne rzeczywiście zawiera większe stężenie nadtlenku benzoilu, ale też nie nadaje się pod makijaż, jak pisała Smoczyca, bo zostawia ma twarzy białą suchą skorupkę. Ja myślę, że najpierw wypróbuj Brevoxyl, właśnie dlatego, że jest słabszy i w razie czego nie podrażnisz nim tak mocno cery. Smaruj się Brevoxylem, jeśli zauważysz, że działa na grudki, nie podrażnia Cię, to stosuj go dalej... Jeśli nie zauważysz poprawy, wypróbuj Benzacne. Brevoxyl ma to do tego, że w zasadzie możesz smarować nim całą twarz, a Benzacne nadaje się bardziej do stosowania go punktowo.

Ja stosowałam obydwa te leki i.... szczerze mówiąc żaden z nich mi nie pomógł.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując