Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-05, 20:30   #175
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Ja byłam na zabiegu peelingu kawitacyjnego we Wrocławiu na ul. Róży Wiatrów razem z mamą. Zapłaciłyśmy po 150 pln, czyli w sumie 300 pln. Zabieg był podobno z "serum nawilżajacym" - ta mapułka wyciśnieta została z wielkiej litrowej butli. Było miło, porozmawiała z nami pani dermatolog, kosmetyczka, które wykonywała też była radosna i uśmiechnieta. Powiem tylko tyle ani na skorze mamy ani swojej nie załwazyłam różnicy. Zabieg bezbolesny, lekko relaksujący. Jedyny pozytywny efekt - lekko zamkniete pory, które na drugi dzień znowu się otworzyły.
Gdyby nie cena z kosmosu za 30 minut, to poleciłabym wam i zabieg i ten gabinet we Wrocławiu. Ale nie moge tego zrobić.

Pani dermatolog powiedziała, że ten peeling nie usunie ani zmarszczek ani blizn ani orzebarwien, tylko oczysci skóre. Mi nic nie oczysciło...
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując