Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Typy (kształt) oczu i ich makijaż - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-30, 11:41   #146
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

Cytat:
Napisane przez ika77
A więc i ja poproszę o "rozbiór moich oczu na czynniki pierwsze". Mam spore kłopoty z malowaniem kreski, tak aby zrobić z nich chociaż odrobinę "kocie" (nie dają się podnieść). nie za bardzo też wiem co zrobić z brwiami, mam bardzo zarysowaną kość górną oczodołu na której znajduje się brew (przy oświetleniu z flesza daje to komiczny efekt, szczególnie widać go na zdjęciu jednego oka). Pomocy
ika77 - czyzbys byla 77 rocznik? Jesli tak, to tak jak ja!
Wedlug mnie makijaz dla Twego oka to bardziej ten dla oka WYPUKLEGO, okraglego - czyli nieodzowny matowy cien na cala ruchoma powieke (odcien ciemniejszy od naturalnego koloru skory) plus kreseczki szczegolnie przy ZEWNETRZNYCH kacikach oka. Dodatkowo ten ciemniejszy cien pociagnij w gore, skosnie na te wystajaca kosc skroniowa (cholerka trzeba by zajrzec do ksiazki z anatomii jak sie tak kosc nazywa - brwiowa, skroniowa? ). Wten sposob przykryjesz lekko luk brwiowy a zarazem zamaskujesz wypuklosc oczu.
Poczytaj na watku o wypuklych oczach.
Wedlug mnie jasny cien na ruchomej powiece spoteguje wypuklosc. Hmmm, najlepiej jak sprobujesz i zamiescisz fotki!
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując