Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - fryzjer - ŁÓDŹ
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-22, 08:33   #26
rafaelparis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 51
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Chyba muszę coś sprostować.
Mieliśmy faktycznie jeden przypadek ostatnio nieporozumienia z klientką , ale tylko spowodowany przez jej niezrozumienie.
A mianowicie, dzwoniąca pani pytała o koloryzację , strzyżenie i modelowanie . Zapytaliśmy o długość włosów i powiedzieliśmy cenę 160 zł . Owa Pani po wykonanej usłudze chciała nam zapłacić 60 zł. bo twierdziła ,że tak zrozumiała przez telefon.
Ja się pytam , w którym salonie koloryzacja + strzyżenie i modelowanie kosztuje 60 zł.?
Ale nie ma problemu powiedziałem i pani zapłaciła 120 zł bo tyle miała i nikt nie robił problemu , natomiast resztę miała donieść .
Do dziś jej nie widziałem , mimo , że mamy do niej telefon . Niestety go nie odbiera.
Dlaczego ? Jest za mało odważna na kontakt osobisty? Tej Pani to już problem .
Ja natomiast mogę stwierdzić po tym zachowaniu ,że albo niektóre klientki są naciągaczkami , albo wydały za dużo pieniędzy i chcąc ukryć ten fakt przed mężem oczerniają wszystkich dookoła.
Naszymi świadkami są klientki ,które też były przy tej rozmowie i same wyrażały zdziwienie jak ktoś chciał zapłacić 60 zł za taką usługę .
Co do zachowania , to jeszcze nikogo nie potraktowaliśmy wulgarnie , ponieważ tak jesteśmy wychowani i dlatego potrafimy się ze wszystkimi dogadać .
Panią natomiast proszę o uregulowanie całości usługi .

Ps. Faktycznie przenieśliśmy lokal na Aleksandrowską , dużo fajniejsza okolica .

Drogie Wizażanki , może polecicie tej Pani jakiś salon który wykonuje takie usługi za tą cenę ?
Pozdrawiam .


Aha Jeszcze jedno . Skąd ów pan , chłopak tej Pani może wiedzieć czy to nie pierwsza taka sytuacja jeżeli w ogóle nas nie zna , a jego dziewczyna była pierwszy i jeżeli chodzi o nas , to ostatni raz .
Pisać i oczerniać można wszystkich , trzeba mieć tylko na to dowód.
Może mi Pan pokaże choćby na jakimś forum ,że taka sytuacja już się kiedyś zdarzyła ?

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Teraz powinienem napisać jak ten Pan .

Drodzy fryzjerzy strzeżcie się przed nieuczciwymi klientkami.

Edytowane przez rafaelparis
Czas edycji: 2009-04-22 o 08:29
rafaelparis jest offline Zgłoś do moderatora