Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - fryzjer - ŁÓDŹ
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-17, 14:21   #27
scorpio26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Jak to skąd mogła wiedzieć??? Od razu jak tylko weszła do domu była roztrzęsiona i zadzwoniła do swoich przyjaciółek z Teofilowa . Okazało się, że jedna z nich też miała taką przygodę z tym salonem.....tyklo wie Pan , nie każda kobieta ma tyle czasu i ochoty, żeby sedzieć na necie i pisać rekomendacje jak np. ja. Koleżanka Ewa potraktowała to jako zły wybór, a i tak po 3tygodniach musiała jechać na ratunek specjalnie na Żwirki po wizycie u Was.....
A na drugi raz, proszę uważać bo to co moja dziewczyna mi powiedziała wyglądało na groźbę i chęć wyłudzenia pieniędzy, co w naszym kraju jest przestępstwem, życzę Panu żeby któraś z klientek przypadkiem nie miała ze sobą dyktafonu albo ukrytej kamery...to by dopiero wyszło szydło z worka prawda?
A na drugi raz klietnki się informuje albo pyta 2 razy co chcą mieć na głowie i ile to kosztuje zanim usiądą na fotel. Przynjaniej tak jest na Żwirki - w Gabrielu. Gdzie takie zabiegi na włosach krótkich -bo ledwo za uszy też kosztują 160-180zł tylko że salon o 4 klasy wyżej i profesjonalność uslug również. Mogę Wam polecić fajne salony( bo sam bardzo dbam o włosy ) właśnie GABRIELA na Żwirki, salon w Galerii Łodzkiej i kilka jeszcze fajnych salonów, gdzie cena jest adekwatna do jakości usług.

Nie polecam salonu RAFAEL na Aleksandrowskiej w Łodzi i tyle.

Edytowane przez scorpio26
Czas edycji: 2009-05-17 o 14:25
scorpio26 jest offline Zgłoś do moderatora