Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowa seria Sunsilk
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-20, 21:22   #68
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nowa seria Sunsilk

Cytat:
Napisane przez kiciuchna
nie no ja za sunsilkiem tez nie przepadam, kupiłam jedyną odżywkę (pamiętacie "a może Brazylijką?") voliume + i lakier do włosów "ze specjalnie wygiętym aplikatorem umozliwiającym...(sprzeda nie tego badziewia)" Daje tyle co okrągłe (NIC)! Po odżyce włosy nachwile super ekstra puszyste jak u Wielkiego Ptaka (bez skojażeń zboczuchy, chodzi mi o tego z ulicy sezmokowej ) a pod wieczór to normalnie mega klapa Lakier nie lepszy, ten wygięty aplikator to sobie mogą do.... wetknąć.
Ogónie nie testowałam jeszcze kosmetyków z seri "dodającej kolor" obojetnie jakiej firmy. Mam naturalnie jasne blond włosy i nawet jak idzie lato to słońce tak mi je rozjaśnia, że są jak mleko Wtedy każdy łazi za mną i pyta "o farbowałas włosy!" jak ja tego niecierpie! Nie- nie farbowałam, nie każda jasna blondynka jest farbowana. Dlatego chyba też boje sie tych serii rozświetlających itp. zeby po efekcie nie było "o farbowałaś"... zbulwersowałam się, ide sie wykrzyczeć
Też tak mam w lecie. Planuje sobie nawet pofarbować Garnierem (z ostatniej reklamy billboardowej J.Brodzik) al eto na razie plany. Kosmetyków sie nie boje ale chyba one boją sie mnie bo od kilku dni usiłuję dorwac krem Sunsilka i nigdzie go nie widzę
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując