Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - marzenia czy rozsądek??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-29, 12:42   #18
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: marzenia czy rozsądek??

Cytat:
Napisane przez GosiaAnia Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to pisać, bo nie chcę jakby co zabijać marzeń, ale moja koleżanka skończyła w tym roku kosmetologię i teraz pracuje jako sprzedawczyni w sklepie (nawet nie z kosmetykami...). A wszystkim się wydawało, że ona ma taką smykałkę do tego jak nikt (no bo ma), a tu taki klops z pracą Niby jest to prawda: "podążaj za marzeniami", ale przecież studiuje się również po to, żeby potem pracować i fajnie by było w zawodzie... A rynek pracy jest niestety okrutny. Ja też za chwilę kończę studia (nie kosmetologię) i już widzę, że z pracą będzie kiepsko i zaczynam się zastanawiać, po co mi te studia? Mogłam pójść na informatykę i pewnie to praca by się o mnie starała, a nie ja o nią...No ale zrobisz jak zechcesz, a ja trzymam kciuki, żeby Ci się udało!!!
Nie wiem z jakiego miasta jest Twoja koleżanka ale jeśli jest naprawdę dobra to nie powinna mieć problemów ze znalezieniem pracy.Ja niestetyteż nie pracuję w zawodzie tylko w biurze.Miałam parę ofert pracy w gabinecie kosmetycznym ale wynagrodzenie było dla mnie za niskie. Jeśli robi się coś z pasją to zawsze jest to dobre i znajdzie sie pracę.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując