Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Korektor pod oczy - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-03-12, 07:51   #9
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: korektor pod oczy/Szefowa..

Oluś !!
Właśnie mnie coś tknęło. Dlaczego Ty mi zawsze piszesz na Pani? Chyba chcesz w tyłeczek od Szefowej dostać [img]icons/icon10.gif[/img]
Aga jestem [img]icons/icon35.gif[/img] i już, dla wszystkich bez wyjątku.

A co do Twojego pytania, to podkład na pewno nie zaszkodzi, tylko tak jak pisała Margo, zawsze jest dobrze dodatkowo skórę wokół oczu nawilzać i chronić. Kamuflaż w postaci dodatkowego korektora jest mile widziany u osób, które mają wyraźne sińce, czy ciemniejsze okolice oczodołów. Na przykład niektórzy mają bardzo płytko ukrwione powieki ( takie czerwone żyłeczki ) i czasmi trudno jest je ukryć używając jedynie lekkiego podkładu i będą przebijać przez cienie, zmieniając wyraźnie ich barwę. Wtedy dobrze jest używać bazy pod cienie - przykładowo Art Deco, którą tak bardzo sobie wszyscy chwalą lub odrobiny płynnego korektorka. Ja na przykład bardzo lubię YSL Touche eclat.

Pozdrawiam gorąco [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując