Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy, część X.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-03, 15:44   #66
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez mademoiselle88 Pokaż wiadomość
Czy mogę prosić o ocenę moje U/P .....

Iśn. micha z 3 łyżek płatków owsianych z 2 łyżkami corn flakes,garść rodzynek, mieszanki orzechów i wiórek kokosowych na mleku z daktylem Corn Flakesy to takie troche puste kcal nic nie wnoszace. Juz lepiej walnij wiecej owsianych. Poza tym ok

IISn. kanapka z 2 kromek chleba żytniego z orkiszowym z masłem, szynką, sałatą, pomidorem, ogórkiem plus mandarynka
ok
pomiędzy jabłko ok

ob. micha zupy warzywnej zabielanej z serkiem topionym ziołowym i makaronem orkiszowym po kanapka chleba z białym serem i ketchupem tak mnie naszło... Trochu malo. Plywalo jakies mieso w tej zupie?

pod. kaszka manna z musem jabłkowo cynamonowym made by biedronka
mniam
kol.dziś niestety na słodko wyjście na miasto...tarta z malinami, lub szarlotka , może piernik plus jakaś herbatka .....mniam


i jak...chyba coś za słodko.....:/
Rozumiem, ze nie potrzebujesz byc na U, a napisalas U/P bo ci sie wydaje duzo? Wg mnie ok, no jest slodko, ale przeciez codziennie tak nie jesz. Tylko ten obiad taki marniawy
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora