Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż w upalne dni
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-29, 13:34   #17
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Żeby makijaż wytrzymał w upał a dokładniej żeby podkład nie spływał..

Cytat:
Napisane przez hybris
Rossi, maseczkę z glinki musisz zrobic tuż przed zrobieniem makijażu. Co do fixatora, to mnie i innym dziewczynom chodziło o to, że niektóre zakłady kosmetyczne mają specjalne, profesjonalne preparaty, które mogą na długo makijaż utrwalic - przeważnie kosmatyczki/makijażystki stosuja je, kiedy same wykonaja makijaż, ale może udałoby się z jakąś kosmetyczką umówić, że za drobna opłatą utrwali Twoje dzieło?
o ja ciemna masa myślałam, że fixator to coś w stylu bazy i że nakłada się ją przed makijażem a nie na

Cytat:
Napisane przez hybris
Jeśli natomiast chodzi i wodę mineralną w sprayu, to wcale nie produkuje się jej samodzielnie Wystarczy, że pójdziesz do pierwszej lepszej apteki, tam będziesz miała spor wybór firm ......
I tego też nie wiedziałam dziekuję za rady na pewno sie przydadzą!!!
Tak wogóle właśnie wróciłam z rannej "wyprawy" i leje się ze mnie strugami i to najbardziej na buzi wszyscy w mokrych koszulkach z potu a ja nic tylko na twarzy! Podkładu oczywiście już nie mam

Kasiulko więc życzę Ci udanej zabawy a co do cieni to ja sobie daje spokój tylko tusz i troszkę cienia ale jasnego, żeby nie było widać kiedy się zmyje ze swojego miejsca (a zrobi to pewnie szybko pierwsze się przy tym brzydko rolując ) A może tylko jakoś ładnie kredką rozetrze przy rzęsach hmm zobacze rano jak będzie. A maseczke z glinki zrobię dziś albo jutro z rana bo o 8 pędzę się czesac do fryzjera i obcinam grzywke więc później szkoda mi będzie burzyć fryzurkę (nie tyle szkoda co będę się bała, że jej spowrotem nie ułożę tak jak trzeba)
Idę się poprysznicować zimniuchą wodą bo zwariować można ( u mnie w cieniu jest 41 stopni!)
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując