Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta Niełączenia - zaczynamy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-17, 15:00   #6
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

Cytat:
Napisane przez Natix
Od niedawna zastanawiałam się baaaardzo nad tą dietą i dziś postanowiłam, że do mojej diety 1000kcal dorzucę jeszcze niełączenie białek i węglowodanów Tak więc, wchodzę w to!
Fajnie
Cytat:
MagJa dużo schudłaś będąc na tej diecie?
Nie wiem ile w kg, bo wagi nie miałam i dalej nie mam, ale wiem, że z efektów byłam zadowolona i ja i mój TŻ To było pewnie kilka kg, a teraz niestety do zrzucenia mam więcej niż kilka i nawet nie chcę wiedzieć ile Ważne żebym osiągnęła zadowalającą sylwetkę, bo z wagą to u mnie zwykle tak jest, że ważę więcej niż na to wyglądam.
Cytat:
Mam też kilka pytań:
Czy śniadanie powinno być kaloryczne, czy nie?
I czy kolacja powinna być bardziej kaloryczna, czy nie?
Tyle się przecież mówi, żeby nie jeść po 18, a śniadanie żeby było wysokokaloryczne, bo daje nam energię na cały dzień. Czy nie moża odwrócić proporcji kalorii i na śniadanie ok.300kcal, a na kolację max.200kcal, lub też mniej?
Wiesz co, sama muszę dokładnie doczytać jak to jest. Z tego co pamiętam sama zwykle jadłam na śniadanie musli z jogurtem naturalnym (choć wg niektórych to też zła kombinacja), czasem wcześniej owoce, a potem musli. Na kolację przeważnie sałatki - przeróżne, ale bez chleba. W ogóle na chleb w tej diecie praktycznie nie ma miejsca.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora