Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta Niełączenia - zaczynamy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-17, 19:20   #14
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

Cytat:
Napisane przez Atram
czeu dopiero od 22?
ja jestem za.. bo bede mogla sie przygotowac do tej diety
No właśnie dlatego 22-ego, żeby się do tego czasu zdążyć przygotować. A poza tym jakoś tak mimo wszystko lepiej zacząć z początkiem tygodnia niż w jego środku. Tak myślę.
Cytat:
Napisane przez blotka
Mogę się przyłączyć? Będzie mi lżej...
Ja zamierzam stosować coś podobnego - Dietę Diamondów, która tym się różni od "zwykłej" diety niełączenia, że do południa można jeść tylko owoce, raczej unikając bananów, winogron i oczywiście owoców suszonych. Stosowałam ją kiedyś i byłam zachwycona efektami i łatwością jej stosowania, a przede wszystkim tym, że nie byłam głodna (bo będąc na tej diecie nie wolno przesadnie ograniczać ilości pokarmu, natomiast trzeba dbać o jakość), z wyjątkiem pierwszego tygodnia, kiedy musiałam się przestawić na inny tryb żywienia. W każdym razie efekty były imponujące, schudłam chyba 8 kg w ciągu miesiąca i potem żywiłam się dalej w ten sposób - i już nie chudłam, bo doszłam do swojej idealnej wagi. Ale potem - pofologowałam sobie i nie dość, że wróciło to, co straciłam, to jeszcze dostałam ładnych parę kilo gratis.
Przyjmiecie mnie?
Pewnie, że możesz Przecież na razie zbieramy chętnych, a poza tym, jak już pisałam wersji tej diety tyle, że ho ho, więc czemu by nie tak? Jeśli było skuteczne, to tym bardziej. A tak na marginesie, to ta Twoja dietka też ciekawie brzmi, szkoda tylko, że na razie owoców mało. Ale kto wie, może w sezonie truskawkowo-czereśniowym wykorzystam tę modyfikację Skoro mówisz, że to podobne do niełączenia...
Cytat:
Napisane przez Atram
o jak fajnie.. duzo nas mam nadzieje ze ten watek nie umrze..
Wypluj mi zaraz te słowa Wątek nie może umrzeć Ja mu na to nie pozwolę Ba! ma nas tu być jeszcze więcej
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora